Verslumo ir finansinio raštingumo mokymai Utenoje

Nuo ko pradėti ir kaip užtikrinti savo finansinį stabilumą?

VšĮ Naujos kartos moterų iniciatyvos organizuoja mokymus, kurių tikslas padėti moterims suprasti finansinius srautus, ekonominius dėsnius bei tapti finansiškai stipriomis ir nepriklausomomis. Tam yra daug įvairių būdų, tačiau pagrindinis - gauti žinių.

Lapkričio mėnesį Utenos viešojoje bibliotekoje organizuojami išsamūs Verslumo ir finansinio raštingumo programos mokymai moterims. Mokymai vyksta dalimis, pagal temas, penktadieniais ir šeštadieniais. Mokamai nemokami, kadangi lektorių darbas apmokamas Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos neformalaus suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programos lėšomis, tačiau vietų skaičius yra ribotas


Programos trukmė: 64 valandos. 4 sesijos po dvi dienas. Pradžia - lapkričio 3 d.


Tikimės, kad po šios programos dalyvės ne tik gaus atsakymus į tai, kaip suprasti savo poreikius, nugalėti verslo kūrimo baimes, bei sudaryti sėkmingą verslo strategiją, bet ir realiai pradės taikyti gautą informaciją, kad jų gyvenimas taptų labiau sėkmingas. Darbo metodai: paskaitos, diskusijos ir praktinės užduotys.n Programos lektoriai - verslo praktikai, medijų ir marketingo specialistai, teisės konsultantai.Norintys dalyvauti mokymuose registruojasi užpildydami elektroninę formą iki spalio 30 d. (pratęsta iki lapkričio 2 d.) arba parašydami mums moma @ nkmi.lt. Mokymų medžiaga, detali programa bei informacija apie mokymų vietą bus atsiųsta užsiregistravusiems dalyviams. Vietų skaičius ribotas. Daugiau informacijos telefonu 865580854 - programos vadovė Julija Mažuolienė.  


MOKYMŲ GRAFIKAS

I programos  dalis.
Lapkričio 3 d., 10:00 val. Psichologinis pasiruošimas verslui  - 
apims savęs pažinimą, psichologinių baimių, susijusių su verslo kūrimu, įveikimą, verslo pradžios kliūčių numatymą, verslo idėjų generavimą, motyvaciją, pozityvaus mąstymo ir pasitikėjimo savimi treniruotes, trukmė - 8 val. 

II programos dalis.
Lapkričio 4 d. 10:00 val. Verslumas įgūdžių lavinimas
yra svarbi pokyčių valdymo gebėjimų tibulinimo dalis, kadangi padeda suprasti save bei atrasti savo vaidmenį kolektyve. Vadybinės žinios duoda impulsą keistis, tikslinė informacija padės nustatyti sau verslo kriterijus bei suformuluoti siekiamą rezultatą. Apimsime asmeninio tobulėjimo temas, verslo komunikaciją bei lyderystę. Trukmė 8 val. 


III programos dalis. 
Lapkričio 10 d. 10:00 val. Vadybinių gebėjimų lavinimo 1 dalis
apims pardavimų pagrindus, efektyvų finansų planavimą bei praktinius užsiėmimus. Bus pristatyti smulkiojo verslo organizavimo pagrindai, užsienio prekybos platformos: ETSY, EBAY ir kitos. Trukmė 8 val. 

Lapkričio 11 d. 10:00 val. Vadybinių gebėjimų lavinimo 2 dalis kalbėsime apie  lyderystę, vadovavimą, organizavimo ir planavimo įgūdžių tobulinimą bei šiuolaikinį marketingą bei socialinių tinklų platformas verslo vystymui bei reklamai.  Rengsime asmeninio tobulėjimo arba profesinės karjeros planą bei pasitelksime vaidmenų žaidimus. Trukmė 8 val. 


IV programos dalis.
Lapkričio 18 d. ir Lapkričio 24 d. 10:00 val. Verslo teisės pagrindai
 apims monių steigimo teisinius aspektus, mokestinius ir kitus aktualius teisinius klausimus, sutarčių ir sandorių sudarymo teisinius aspektus ir kitus verslo bei darbo teisės aktualius klausimus. Trukmė 16 val. 


V programos dalis.
Lapkričio 25 d., 10:00 val. Verslo finansavimo galimybių ir finansų valdymo 1 dalyje
 bus suteiktos žinios apie įmonių valdymo modelius, verslo struktūrų pasirinkimą, finansavimą, struktūrines investicijas, kreditų rizikos valdymą bei verslo paskolas. Trukmė 8 val.

Gruodžio 1 d. 10:00 val. Verslo finansavimo galimybių ir finansų valdymo 2 dalyje tęsime finansavimo temas, kalbėsime apie įmonių finansų valdymą, verslo paskolų grąžinimą, planavimo, projektų ir investicinių verslo planų rengimą. Trukmė 8 val. 

Kiekvienos dienos išsami programa bus atsiųsta užsiregistravusiems dalyviams.
Apie lektorius plačiau - jau netrūkus.