MOMA naujienos

Pozityvių pokyčių olimpiada
2020-06-01
Kūrybiškumo ir sveikatingumo mokymai, pagal ESF sveikatos stiprinimo programą 2019-2021 m., Vievyje 2019 m. birželio 6 d., Musninkuose - rugsėjo 18 d., Riešėje - rugsėjo 19 d.

Projekto metu bus sudarytos sąlygos vaikams ir jaunimui iš įvairių Lietuvos regionų, ypač iš labiausiai nutolusių nuo „aktyvumo“ centrų, pažinti sveikos gyvensenos ir aktyvaus bei prasmingo laisvalaikio galimybes, dalyvauti kūrybingumą ir gerą psichinę sveikatą skatinančioje aplinkoje, sustiprinti šiuolaikiniam jaunam žmogui aktualius gebėjimus ir skleisti gerąją vaikų ir paauglių sveikatingumo skatinimo patirtį.
 
Projekto metu itin skatinamas judėjimas, aktyvios veiklos, pozityvus požiūris į sveikatos gerinimą ir sveikatingumo veiklas, būtinybę rūpintis sveikata nuo vaikystės, domėtis kūrybiškumą skatinančiomis veiklomis, išbandyti netradicinius menus, tarpdisciplinines meno, muzikos ir judesio programas.
 
Projektas įtrauks onkologinėmis ligomis sergančių vaikų bendruomenės narius, gyvenančius Vilniaus apskrityje, ypač kaimo vietovėse. Tokiu būdu siekiama atkreipti dėmesį į onkologinėmis ligomis sergančių vaikų problemas ir sunkumus integruojantis į visuomenę, skatinama tolerancija ir empatija.
 
Tikimasi, kad įgyvendinus projektą, vaikai susidomės sveiku gyvenimo būdu, labiau pasitikės savimi, kurs savo miesteliuose aktyvaus laisvalaikio ir sveikatingumo komandas.
 
VšĮ Naujos Kartos Moterų Iniciatyvos yra šio projekto partneriai. 

Daugiau informacijos rasite: http://www.paguoda.lt/apie-asociacija/projektai/
Stiprių vaikų pagalbos klubas 24/7
2019-04-03

Kuriant veiksmingą kompleksinės pagalbos sistemą ir siekiant užtikrinti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams būtinus psichologinės, socialinės pagalbos bei dvasinės paramos poreikius Lietuvos vaikų vėžio asociacija „Paguoda“, kartu su partneriais VšĮ Naujos Kartos Moterų Iniciatyvos, MB Mano noras ir Asociacija Vilnius Challenge nuo 2019 m. balandžio mėn. pradeda vykdyti projektą pagal 2014-2020 m Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.2-ESFA-K-629 „Bendradarbiavimo skatinimas sveikatos netolygumų mažinimo srityje“.

 

Projekto uždaviniai ir veiklos: Inicijuoti ir plėtoti kompleksinę psichologinę ir socialinę pagalbą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.


Daugiau informacijos rasite: http://www.paguoda.lt/apie-asociacija/projektai/

Nuo lapkričio 3 d. prasideda verslumo mokymai Utenoje
2017-10-18

VšĮ Naujos kartos moterų iniciatyvos tęsia moterų verslumo ugdymo veiklą ir 2017 m. lapkričio - gruodžio mėnesiais organizuoja mokymus, kurių tikslas padėti moterims suprasti finansinius srautus, verslo dėsnius, tobulėti asmeniškai ir įgyti finansinę nepriklausomybę.  

Mokymus sudaro keturios dalys:
1. Psichologinė - vadybinė dalis apima bendrą supratimą apie asmens gebėjimų ir idėjų realizavimą, asmeninę motyvaciją pokyčiams bei asmens dalyvavimą ekonominiuose procesuose. Psichlogininės žinios padės geriau suprasti save, vadybinės - duos impuslą keistis, tikslinė informacija padės nustatyti sau verslo kriterijus bei suformuluoti siekiamą rezultatą.
2. Lyderystės ir verslumo dalyje bus pristatyti smulkiojo verslo organizavimo pagrindai, užsienio prekybos platformos: ETSY, AMAZON, EBAY, atskleidžiama verslumo svarba šiuolaikinėje aplinkoje, jo esmė ir nauda. Ugdysime lyderystės ir vadovavimo gebėjimus, suprasime geriau šiuolaikinio marketingo ir rinkodaros principus, pardavimus.
3. Teisinių žinių ir mokesčių sesija apims verslo organizavimo formas, įmonių steigimo teisinius aspektus, mokestines prievoles, sutarčių ir sandorių sudarymo teisinius aspektus, darbo teisės aktualius klausimus.
4. Verslo organizavimo ir verslo finansavimo sesijoje bus suteiktos bazinės žinios apie verslo valdymo modelius, darbo organizavimą, verslo finansavimo ir kreditavimo galimybes, struktūrinių investicijų finansavimą, kreditų rizikos valdymą, verslo paskolas, bei investicinių verslo projektų rengimo aktualijos.

Norintys dalyvauti mokymuose registruojasi užpildydami elektroninę formą iki spalio 30 d. (pratęsta iki lapkričio 2 d.) arba parašydami mums moma @ nkmi.lt. Mokymų medžiaga, detali programa bei informacija apie mokymų vietą bus atsiųsta užsiregistravusiems dalyviams. Vietų skaičius ribotas. Daugiau informacijos apie mokymus skiltyje Veiklioms 

 

Verslumo ir ekonominio raštingumo mokymai Ignalinoje!
2016-10-06


Visas aktyvias moteris, mamas ir seses kviečiame į mokymus jau nuo 2016 m. spalio 24 d. Ignalinoje!
Programa skirta moterims, norinčioms įveikti psichologines verslo pradžios baimes, tobulinti darbo rinkai aktualias kompetencijas, įgyti žinių bei įgūdžių, padėsiančių pasitikėti savimi bei didinti finansinė nepriklausomybę. Vietų skaičius ribotas! Daugiau apie mokymus skiltyje Veiklioms

MOKYMAI ALYTUJE
2016-09-15


Visas aktyvias moteris, mamas ir seses kviečiame registruotis į Verslumo ir ekonominio raštingumo mokymus, kurių pradžia jau 2016 m. rugsėjo 22 d. Alytuje!
 

Programa skirta moterims, norinčioms įveikti psichologines verslo pradžios baimes, tobulinti darbo rinkai aktualias kompetencijas, įgyti žinių bei įgūdžių, padėsiančių pasitikėti savimi bei didinti finansinė nepriklausomybę.

Programa apims psichologinio pasiruošimo, verslo organizavimo ir valdymo, finansinio raštingumo, teisines žinias, asmeninių kompetencijų ugdymą, visas elgesio formas, kurias reikia puikiai išmanyti norint aktyviai dalyvauti visuomeniniame gyvenime, prireikus spręsti konfliktines situacijas ir priimti strateginius sprendimus.

Programos apimtis - 84 kontaktinės valandos.

Programos aprašymas ir paslaitų grafikas skiltyje VEIKLIOMS 
 
Prašome registruotis iki rugsėjo 21 d. (imtinai) el. paštu moma@nkmi.lt
Detali programa bei informacija dėl mokymų vietos bus atsiųsta užsiregistravusioms dalyvėms.

Mokymus organizuoja VšĮ Naujos kartos moterų iniciatyvos ir MOMA
arba telefonu +37065580854

 

Projektas "MOMA: mobilios mamos naujos kartos darbuotojos" pasiekė finišo tiesiąją

Norime padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie šio projekto sėkmingo įgyvendinimo: MOMA komandai, lektorėms, savanorėms, partneriams ir žinoma, visoms dalyvėms iš visų Lietuvos miestų ir miestelių. Ačiū, kad buvote kartu, tikimės, kad ateityje galėsime ir toliau bendradarbiauti bei bendrauti.


Jeigu turite kokių nors klausimų ar pasiūlymų - visada galite kreiptis į VšĮ " Naujos kartos moterų iniciatyvos" vadovę:
Julija Mažuolienė
Mob. tel.: +370 655 80854
El. paštas: julija@nkmi.lt

Sėkmės Jums, skriejant paskui Jūsų svajones.